Zarządzania aukcjami Allegro z profesjonalnym oprogramowaniem – czy warto?

Prowadzenie sklepu internetowego związane jest z wieloma czasochłonnymi obowiązkami. Nużące wystawianie kolejnych aukcji, czy tworzenie opisów produktów, może być wyczerpujące. Jednak dla dobrego działania sklepu jest ono niezbędne. Aby ograniczyć czas, który przeznaczamy na swoje służbowe obowiązki, warto jest wprowadzić do swojej pracy narzędzia, które przyspieszą niektóre czynności zarządzania sprzedażą.

Program do zarządzania Allegro – narzędzie, które oszczędza czas

Każdy sprzedawca, który oferuje swoje produkty w ramach Allegro, jest zobowiązany do wystawiania aukcji. Czasem mogą być takich nawet setki, a ręczne wprowadzenie każdej z nich może trwać wiele godzin lub nawet dni. Aby ograniczyć czas, który jest niezbędny do wprowadzenia do sprzedaży nowych produktów, możemy skorzystać z jednego z programów do zarządzania aukcjami.

Dzięki OfererSell mamy możliwość wystawiania nowych aukcji przy pomocy zaledwie jednego kliknięcia. Co więcej, możemy nawet tworzyć jednocześnie więcej niż jedną aukcję, a w tej samej chwili nawet kilkadziesiąt i więcej. Program posiada integrację z nowymi szablonami Allegro (jako jeden z pierwszych na rynku), co sprawi, że w prosty sposób możemy tworzyć pięknie wyglądające aukcje, które przyciągną nowych klientów i przekonają ich do zakupów.

Bardzo przydatną funkcjonalnością OfererSell jest bieżące monitorowanie stanów magazynowych, a także cen w naszym sklepie. Są one aktualizowane w czasie rzeczywistym, co pozwala na uniknięcie nieprzyjemnych sytuacji związanych z wyprzedaniem lub zmianą ceny danego produktu.

Szereg narzędzi dodatkowych

OfererSell pozwoli nam nie tylko efektywnie zarządzać aukcjami, ale również sprawi, że utrzymamy kontakt z naszym klientem. Może go przypiąć do naszego newsletter, bramki SMS i innych narzędzi, które pozwalają nam informować kupujących o aktualnych promocjach.

Z poziomu jednej aplikacji możemy zarządzać jednocześnie kilkoma kontami Allegro.

Szybka wysyłka

Dane o sprzedanych produktów i adresach ich wysyłki ścigamy znów przy pomocy jednego kliknięcia. Zarządzanie aukcjami Allegro w taki sposób umożliwia nam nie tylko szybką sprzedaż na Allegro, ale również sprawną wysyłkę. OfererSell jest zintegrowany z najpopularniejszymi kurierami.

Dodaj komentarz