Jak zbudować sklep internetowy?

Sklep online a dużą przewagę nad swoim stacjonarnym odpowiednikiem. Jest on czynny przez całą dobę, można zapoznać się z jego asortymentem w dowolnym miejscu i o dowolnej godzinie, dociera z ofertą do osób z całego kraju i generuje większe zyski. Z całą pewnością warto przenieść swój biznes do Sieci, gdyż jest to banalnie proste do zrealizowania. Wystarczy zarejestrować się na platformie Sky-Shop.pl, wybrać konkretny abonament i zacząć zarabiać.

Zakładamy sklep internetowy – jak to zrobić?

Wiele osób już czerpie korzyści z prowadzenia e-sklepu, ale są też i tacy, którzy wahają się przed rozpoczęciem swojej kariery w Sieci. Najczęściej obawiają się oni dużych kosztów początkowych oraz nie mają pomysłu na wygląd swojego sklepu. Oczywiście najważniejszą kwestią jest to, aby mieć pomysł na swój biznes. Należy więc określić, co chce się sprzedawać w e-sklepie. Przed podjęciem ostatecznej decyzji, warto poznać dobrze konkurencję na rynku. Następnym krokiem jest określenie tego, czy towary będą przetrzymywane w magazynie czy też kupowane na bieżąco, w zależności od zamówień. Nie obędzie się też bez posiadania komputera z dostępem do Internetu. Kolejnym krokiem jest założenie działalności gospodarczej, czyli złożenie wizyty w ZUS-ie i US. Następnie przychodzi czas na domenę i nazwę dla sklepu internetowego.

Potrzebne będzie też oprogramowanie. Na rynku nie brakuje programów do prowadzenia e-sklepu, co jest świetną opcją dla osób niebędących programistami. Proste i intuicyjne w obsłudze jest oprogramowanie Sky-Shop.pl. Co więcej, można tutaj liczyć także na dostęp do kreatora szablonu sklepu dzięki któremu stworzymy unikalną szatę graficzną za darmo.

Jak założyć sklep na abonament w Sky-Shop?

Założenie sklepu online w oparciu o platformę Sky-Shop.pl jest bardzo szybkie i proste. Po naciśnięciu przycisku „Załóż sklep za darmo” na stronie głównej, wystarczy podać domenę i nazwę sklepu oraz wpisać adres e-mail i hasło do panelu administracyjnego. W rezultacie otrzymuje się dostęp do podstawowej wersji sklepu internetowego na okres 14 dni. Po wykupieniu abonamentu, zostają odblokowane pozostałe możliwości tego innowacyjnego narzędzia.

O tym jak założyć sklep internetowy w kilku krokach przeczytasz też na blogu Sky-Shop.pl:
http://blog.sky-shop.pl/jak-otworzyc-sklep-internetowy/

Dodaj komentarz